Online poistenie

OTVORIŤ PZP KALKULAČKU

Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Wüstenrot logoFinančná skupina Wüstenrot začala svoju históriu v Nemecku a v Rakúsku. Bola založená, netradične, nemeckým spisovateľom v roku 1921 ako stavebná sporiteľňa. V Rakúsku začala svoju činnosť v roku 1925. Výlučne životnou poisťovňou sa stala až v roku 1973, kedy bola založena Wüstenrot Versicherung GmbH.

Na slovenskom trhu začala Wüstenrot poisťovňa pôsobiť v roku 1993. Poskytovala stavebné sporenie. Životné poistenie prišlo až v roku 1998 a neživotné v roku 2003, kedy došlo k odkúpeniu Univerzálnej bankovej poisťovni. Kvalitu poisťovne dokazujú ocenenia ako Sibaf Award, Zlatá minca, JCI Slovakia, Slovak Gold Exclusive alebo certifikát kvality Slovak Gold. Poisťovňa prišla s mnohými inováciami na našom poistnom trhu – bezpapierová komunikácia alebo zavedenie služby Card pay.

Wüstenrot poisťovňa v súčasnosti ponúka široke spektrum životného a neživotného poistenia. Ponúka napríklad povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie (kasko), cestovné poistenie, GAP poistenie finančnej straty alebo poistenie právnej ochrany a iné. Stavebné sporenie poskytuje Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s., čo zaručuje synergický efekt.

Pozrite si jednotlivé produkty od Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktoré môžete nájsť u nás:


Kontaktné údaje Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Názov spoločnosti: Wüstenrot poisťovňa, a.s.
Adresa hlavného sídla: Karadžičova 17, 825 22 Bratislava 26
Infolinka: *6060 (0850 60 60 60)
E-Mail: [email protected]
Web: https://www.wuestenrot.sk/