Online poistenie

OTVORIŤ PZP KALKULAČKU

PZP porovnanie

PZP porovnanie je spôsob ako rýchlo vypočítať a uzatvoriť povinné zmluvné poistenie v ktorejkoľvek poisťovni.

Dôvod pre porovnanie PZP cez internet

Povinné zmluvné poistenie si môžete uzatvoriť v jednej z 10 poisťovní. Je veľmi náročné nájsť tú najlepšiu ponuku pri takomto širokom výbere. A práve na našom webe máte možnosť okamžite nájsť najlacnejšie PZP. Stačí pár minút a máte k dispozícii nezáväznú ponuku.

Porovnanie cien PZP je len časť našej ponuky

Kúpili ste si nové auto alebo chcete existujúce vozidlo poistiť lacnejšie? V tom prípade PZP kalkulačka príde vhod. Nájde všetky dostupné ponuky. Na našej stránke nájdete okrem poistenia aj pomoc v podobe detailných článkov k tejto téme.

Prečo využiť online PZP porovnanie

Prehľadnosť

Cez jediný formulár zistíte ceny PZP vo všetkých poisťovniach. Naše porovnanie môžete použiť zadarmo a kedykoľvek.

Možnosti

Chcete vedieť detailné podmienky poistenia? Alebo hľadáte len najlacnejšie PZP? Všetky podrobnosti nájdete v porovnaní.

Nestrannosť

Nepreferujeme žiadnu poisťovňu. Pri poradí je rozhodujúca cena, pričom PZP porovnanie je vypočítané podľa sadzobníka poisťovní.

Jednoduchosť

Žiadne zložité formuláre. Pre našu kalkulačku, ktorá slúži na porovnanie PZP ceny, je typická jednoduchosť. Dokáže mnohé údaje vyplniť z EČV.

Možné úspory cez porovnanie PZP ceny

Je mnoho vstupných údajov, ktoré ovplyvňujú ceny poistenia auta. Preto bolo kedysi PZP porovnanie veľmi zložité. Teraz je však vďaka PZP online tento proces výrazne kratší a jednoduchší. Môžete tak ušetriť na povinnom zmluvnom poistení podstatnú čiastku.

Ako príklad uvádzame tabuľku s bežnými vozidlami na Slovensku. Pri porovnaní sa počítalo s 30 ročným vodičom z Popradu. Takto zistíte aké sú bežné ceny PZP, ale aj to, koľko dokážete ušetriť vďaka kalkulačke online. Nájdite si aj vy najlacnejšiu poistku jednoducho a rýchlo.

Škoda logo
Škoda Octavia
Cez PZP porovnanie99 €
2015, 1598cm3, 1.6 TDI, 77kW, nafta
Priemerná cena PZP127 €
Volkswagen logo
VW Golf
Cez PZP porovnanie117 €
2019, 1498cm3, 1.5 TSI, 110kW, benzín
Priemerná cena PZP142 €
Škoda logo
Škoda Fabia
Cez PZP porovnanie85 €
2020, 999cm3, 1.0 TSI, 70kW, benzín
Priemerná cena PZP103 €
Hyundai logo
Hyundai i30 CW
Cez PZP porovnanie96 €
2017, 1368cm3, 1.4i, 73KW, benzín
Priemerná cena PZP117 €
Renault logo
Renault Clio
Cez PZP porovnanie85 €
2014, 1461cm3, 1.5 dCi, 55KW, nafta
Priemerná cena PZP108 €

Na porovnanie cien PZP vplýva množstvo faktorov a parametrov. Ide len o ilustratívny príklad ceny poistenia.

PZP porovnanie s možnosťou okamžitého uzatvorenia zmluvy

Pri cene PZP vstupuje do výpočtu viacero údajov. Môže ísť o technické údaje o vozidle (zdvihový objem valcov, výkon motora v kW, značka vozidla atď.), ale aj údaje o držiteľovi vozidla (vek, trvalý pobyt, bezškodový priebeh a iné). Porovnanie spraví na základe týchto údajov výpočet ceny PZP a zobrazí ich v prehľadnej tabuľke.

Na výber máte z 11 poisťovní, ktoré sú zahrnuté do porovnania cien PZP. Niektoré poisťovne majú viacero možných poistných produktov. Preto PZP porovnanie zobrazí všetky podrobné rozdiely medzi ponukami. Uvidíte napríklad výšku poistného krytia alebo aj rozsah pripoistení. Výber poistenia PZP je tak značne prehľadnejší.

Porovnanie povinného zmluvného poistenia je výhodné

Ceníte si svoj čas? Tak potom si ušetrite hodiny chodením po poisťovniach, lebo porovnávať ceny PZP je možné aj okamžite. Môžete si tak zistiť, či iná poisťovňa ponúka lepšiu ponuku ako máte teraz. Porovnajte si všetky poisťovne a ich ceny PZP cez náš formulár. Následne máte možnosť okamžite uzatvoriť poistenie. Zelenú kartu dostanete e-mailom. Žiadne zbytočné čakanie.